Участь в грантовій програмі із розбудови центрів передового досвіду на рівні первинної медичної допомоги

Друзі, ми не одноразово наголошували на тому, що беремо участь в грантовій програмі із розбудови центрів передового досвіду на рівні первинної медичної допомоги. Ми дуже горді тим, що увійшли до п’ятнадцяти найкращих центрів та маємо змогу постійно навчатися та удосконалюватися.
Завдяки гранту ми мали змогу протягом року відвідувати різноманітні тренінги, спілкуватися з колегами зі всієї України, і врешті-решт приймати відповідальні рішення по удосконаленню роботи нашого Центру, користуючись досвідом та підтримкою всієї команди USAI/UKAID «Підтримка реформ охорони здоров’я».
Ми здобули колосальні знання, відчули неймовірні емоції протягом цього року, і вирішили, що настав час ділитися досвідом та знаннями, які ми отримали завдяки проекту з нашими колегами з інших районів.
14.11.2019 до нашого Закладу завітали гості із Тальнівського центру ПМСД та із міського та районного центрів ПМСД м.Золотоноша. Ми намагалися максимально чесно та відкрито передати їм власні знання, показати та розказати про роботу нашого Закладу та відповісти на всі їхні запитання.
Ми дуже сподіваємося, що нам вдалося на 1 день стати для них цікавими тренерами, які не просто зібрали всіх поговорити, а дали нові знання, поділилися власним досвідом, та надихнули на нові якісні зміни для розвитку власних центрів.
Ми дуже дякуємо всім, хто взяв участь в нашому заході.
P.S. Нам було дуже приємно, що вчора до нашого заходу долучився наш наставник, менеджер проекту USAID «Підтримка реформ охорони здоров’я» Олена Форостян. Ми дуже дякуємо їй за підтримку, і за віру в нас.

Previous Article
Next Article