Ваш центр первинної медичної допомоги

Відповідно до рішення Канівської міської ради від 22.10.2020 року №21-06 «Про безоплатне прийняття юридичної особи комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради, його нерухомого, рухомого майна та інших необоротних активів із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району Черкаської області у комунальну власність Канівської міської ради Черкаської області» було змінено найменування юридичної особи – з Комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради на Комунальне некомерційне підприємство «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області.

Також цим рішенням було встановлено, що комунальне некомерційне підприємство «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області є правонаступником Комунального закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради, у частині майна, прав та обов’язків відповідно до передавального акту.

Визначено нове місцезнаходження Комунального некомерційного підприємства «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області: 19003, Україна, Черкаська область, місто Канів, вул. Успенська, 15.

Наша місія полягає в:

 • забезпеченні кваліфікованого медичного супроводу здоров’я родин Канівщини
 • поліпшенні якості та тривалості життя наших клієнтів через попередження хвороб та пропагування здорового способу життя, на основі партнерства, поваги та довіри між медичними та немедичними працівниками КНП «Канівський ЦПМСД» та населенням
 • забезпечення доступності та якості первинної медичної допомоги, заснованої на принципах доказової медицини.

Ми прагнемо підвищити рівень медичної грамотності населення, а основна ціль нашої роботи – це міцне здоров’я кожного мешканця.

КНП «Канівський ЦПМСД» обслуговує 42064 осіб, в тому числі жителі міста 23626 чол (дорослі – 19519 чол, діти – 4107 чол), сільські жителі 18438 чол (дорослі -15539 чол, діти – 2899 чол)

Станом на 01.01.2023 року укладено 40445 декларацій (96,2%)

Уклавши декларацію з лікарями нашого центру, всі клієнти можуть безкоштовно отримати наступні послуги:

Консультативний огляд сімейного лікаря, лікаря терапевта, лікаря-педіатра.

Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.

Загальний аналіз сечі.

Глюкоза крові.

Загальний холестерин.

Вимірювання артеріального тиску.

Електрокардіограма.

Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.

Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити.

Вакцинування відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень

Всі ці послуги передбачені договором про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій № 0000-43Т6-М000 укладеним між КНП «Канівський ЦПМСД» та Національною службою здоров’я України 

Крім того, всі задекларовані мають можливість безкоштовно:

 • оформити пільгові рецепти за урядовою програмою «Доступні ліки»
 • отримати направлення до лікаря-спеціаліста
 • отримати листок тимчасової непрацездатності чи інші довідки

Всім дітям віком до 14 років, які мають декларацію гарантовано безкоштовне:

 • медичне спостереження за здоровою дитиною сімейним лікарем чи лікарем-педіатром
 • лікування у випадку захворювання
 • проходження діагностики туберкульозу (проба Манту)
 • вакцинування відповідно до вимог календаря профілактичних щеплень

Станом на 01.01.2023 року мережа закладів охорони здоров’я включає:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 7 амбулаторій загальної практики-сімейної медицини (м. Канів, с. Бобриця, с. Ліпляве, с. Мартинівка, с. Межиріч, с. Степанці, с. Таганча)
 • 1 фельдшерсько-акушерський пункт (с. Литвинець)

Станом на 01.01.2023 року штатна чисельність КНП «Канівський ЦПМСД» налічує – 136,75 посад, в тому числі:

 • лікарі – 33,5 посад, із них 21,25 лікарі загальної практики – сімейної медицини, 3,75 лікарі – педіатри, лікар-терапевт – 1,25 посади
 • середній медичний персонал – 52,0 посад
 • молодший медичний персонал – 12,5 посад
 • інший персонал – 36,75 посад

Всі лікарські кабінети оснащені згідно табеля МТО отоофтальмоскопами, неврологічними молоточками, тонометрами з різними манжетками, ЕКГ-апаратами, електронними термометрами, стетоскопами, пульсоксиметрами, ростомірами та вагами, медичними меблями, комп’ютерною технікою.

В амбулаторії працюють кабінети: функціональної діагностики, маніпуляційний, щеплень, лабораторних досліджень, тонометрії, оглядовий, здорової дитини та здорового способу життя.

Працює практичний психолог: Синящока Тетяна

В Центрі створені комфорті умови для очікування на прийом до свого лікаря. Вільна зона WiFi, дитячі куточки, куллери з питною водою, зручні диванибактерицидні лампи закритого типу, інформаційні стенди, місця для дитячих візочків. Є всі умови для людей з обмеженими можливостями – ліфт, пандус, туалет.

Крім того, поруч з рецепцією облаштовано місце для самостійного вимірювання пацієнтами артеріального тиску.

Створено контакт-центр з єдиним номером 0800218424, за яким можна записатися на прийом та отримати усю необхідну інформацію про графік роботи лікарів.

КНП “Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області працює за [Змінним графіком].

Прийом лікарів ведеться з 08:00 до 16:00 у будні дні, у суботу з 08:00 до 14:00. Крім того здійснюється чергування у вихідні та святкові дні з 09:00 до 14:00.

Довідково:
Директор КНП «Канівський ЦПМСД» – Горьова Наталія Василівна
Черкаська обл., м.Канів, вул. Успенська, 15
тел. (04736) 3-55-05

електронна адреса kaniv_centr@ukr.net: сторінка у Facebook