Ваш центр сімейної медичної допомоги

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради створено рішенням Канівської районної ради від 30.05.2018 №24-15/VII.

Центр надає доступну, своєчасну, якісну та ефективну первинну медичну допомогу населенню міста Канева та Канівскього району та ОТГ чисельністю 43202 особи. Станом на 01.06.2019 року декларації про вибір лікаря уклали більше 82% пацієнтів.

Головним завданням Центру є забезпечення населення комплексними та інтегрованими послугами зі всебічної, безперервної і орієнтованої на пацієнта первинної медичної допомоги, спрямованої на задоволення потреб населення у відновленні та збереженні здоров’я, попередження розвитку захворювань, зменшення потреби у госпіталізації та покращення якості життя.

До структури Центру входять:

  • Адміністративна частина управління
  • Бухгалтерія
  • Господарський відділ

44 лікувально-профілактичних підрозділи:

  • 7 амбулаторій загальної практики сімейної медицини;
  • 3 фельдшерсько – акушерські пункти;
  • 34 фельдшерських пункти ;

Чисельність персоналу Центру становить 170 осіб, із них 24 лікарі загальної практики – сімейної медицини, 3 лікарі – педіатри, 77 фахівців із середньою медичною освітою, з яких з вищою кваліфікаційною категорією 30%, 100% та 77% відповідно.

В амбулаторії працюють кабінети: функціональної діагностики, маніпуляційний, щеплень, лабораторних досліджень, тонометрії, оглядовий, здорової дитини та здорового способу життя. При кожній амбулаторії загальної практики – сімейної медицини розгорнуті ліжка денних стаціонарів.

Широко використовується такий метод надання медичної допомоги як стаціонар вдома. Стаціонарозамінні форми надання медичної допомоги впродовж останніх років довели свою зручність та ефективність для пацієнтів та економічну обґрунтованість.

КНП “Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради працює за змінним графіком. Прийом лікарів ведеться з 8:00 до 20:00 у будні дні, у суботу з 8:00 до 14:00. Крім того здійснюється чергування у вихідні та святкові дні з 9:00 до 14:00.

В закладі функціонують електронні реєстри:

  • постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС ;
  • ветеранів війни;
  • учасників АТО;
  •  цитологічних досліджень жінок.

Джерелом фінансування центру є кошти Національної служби здоров’я України, а також кошти районного, міського та сільських бюджетів. Активно співпрацюють з Центром інвестори, зокрема ПРАТ «Миронівський хлібопродукт», громадська організація «Друзі Канева» з м. Фірзен, Черкаська благодійна організація «Від серця до серця», ТОВ «НВФ «Урожай». В 2018 році ними надано благодійної допомоги на суму: 112,3 тис. грн.

Крім КНП “Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги” на території району медичну населенню району надають Канівська центральна районна лікарня, відділення Комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради.

Довідково:
Директор КНП «Канівський ЦПМСД» – Горьова Наталія Василівна
Черкаська обл., м.Канів, вул. Успенська, 15
тел. (04736) 3-43-37
електронна адреса kaniv_centr@ukr.net
сторінка у Facebook