Часом навіть супергерої втомлюються і їм дуже важлива підтримка

Наші супергерої сьогодення- це наші медики, які роблять все для того, аби ми з вами залишалися здоровими та живими. В боротьбі з коронавірусною хворобою вони також потребують захист. І, як приємно було отримати від народного депутату України Олександра Скічка засоби індивідуального захисту, які так не обхідні в період пандемії.

Також з паном Олександром директор Канівського ЦПМСД Наталія Горьова обговорили питання оплати праці лікарів та інших працівників первинної ланки, які стоять на передовій в лікуванні COVID-19.

В свою чергу пан Олександр пообіцяв в найкоротші терміни вирішити питання включення до наказу МОЗ України від 29.09.2020 №2215 по доплатах медпрацівникам за боротьбу з COVID_ 19 і лікарів первинної ланки, які до цього часу так і не були до нього включені. Тобто обіцяні державою 300% доплати до зарплати так ніколи і не отримували, мабуть на їхню суб’єктивну думку лікарі первинної ланки не прикладають ніяких зусиль до подолання пандемії.

Але ми сподіваємося, що Олександр Скічко виконає свою обіцянку, і в свою чергу посприяє тому, аби весь медичний персонал центрів первинної медико-санітарної допомоги по всій Україні мав змогу отримувати гідну заробітну плату.

Дякуємо Вам, за те що вірите в нас!

Previous Article
Next Article