ЯК ПРОЙТИ ПІСТ ТА НЕ ЗАШКОДИТИ ЗДОРОВ’Ю

ДРУЗІ, ВЖЕ РОЗПОЧАВСЯ РІЗДВЯНИЙ ПІСТ, ПІД ЧАС ЯКОГО ВІРЯНИ ХОЧУТЬ ДУХОВНО ТА ФІЗИЧНО ОЧИСТИТИСЬ. ТОЖ, ЯК ПРОЙТИ ПІСТ ТА НЕ ЗАШКОДИТИ ЗДОРОВ’Ю, ПРО ЦЕ ПОГОВОРИМО СЬОГОДНІ.

ПОСТИТИ КОРИСНО – ЦЕ ДОПОМАГАЄ ОЧИСТИТИ ОРГАНІЗМ.

Однак люди мають розуміти, що піст – це не голодування. Йдеться здебільшого про обмеження споживання м’яса. І, звісно ж, не можна переїдати. Від яєць та молочних продуктів відмовлятися не варто. Особливо тим, хто працює. Кожна людина має підходити до посту індивідуально. Наша порада: вилучити з раціону м’ясо та алкоголь.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО ПОСТИТИ ВАГІТНИМ ЖІНКАМ.

А також людям, які мають легеневі захворювання чи хвороби шлунково-кишкового тракту. Якщо людина нездужає, має замалу вагу, старша 60-ти років – постити теж не варто. Як не потрібно дотримуватися пісних дієт і дітям та тим, хто щодня має важкі фізичні навантаження.

М’ЯСО ПІД ЧАС ПОСТУ МОЖНА ЗАМІНИТИ РОСЛИННИМИ БІЛКАМИ.

Наприклад, бобовими: квасоля, горох, сочевиця та боби. Дуже важливим є споживання достатньої кількості води. Денна норма – 1,5-2 літри. Але слід пам’ятати, що передусім піст – це духовне очищення. Зверніть увагу на свою поведінку, спосіб життя, шкідливі звички та багато іншого. Очистка організму – це лише наслідок усього, що робить людина.

Не можна голодувати, адже це сприяє застою та згущенню жовчі в організмі. Найкраще їсти часто й потроху, поступово обмежуючи м’ясні страви. Комусь вдається постити упродовж всього періоду, а декому лише по п’ятницях чи інших днях.

ПІСТ ВАРТО ПРИПИНИТИ, ЯКЩО ЛЮДИНА ВІДЧУВАЄ СЛАБКІСТЬ.

Також запаморочення, потемніння в очах. У такому випадку бажано ще й пройти загальне обстеження. Піст має бути більше духовною практикою, аніж фізичними обмеженнями.

Виходити з посту потрібно поетапно, поступово додаючи в раціон м’ясні страви.

І пам’ятайте, що піст – це не спалювання калорій, а очищення душі.

Previous Article
Next Article