16300 жителів Канівщини вже обрали собі лікаря. А ви?

5 червня 2018 року Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги підписав договір про медичне обслуговування населення міста Канів, Канівського району, Степанецької та Ліплявської ОТГ з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій. Це означає, що вже з липня ц.р. Центр почав отримувати кошти за новою системою, яка дає змогу збільшити фінансування закладу в 1,5-2 рази. На сьогодні понад 16300 жителів Канева, сіл Канівського району, Степанецької та Ліплявської ОТГ (із загальної кількості 43200 осіб) обрали лікарів та підписали з ними декларації.

Найбільш декларацій підписано з лікарями амбулаторій Канева, сіл Межиріч та Ліпляве. Три лікарі загальної практики (Любов Василенко, Тамара Сас та Василь Бучацький) та два педіатри (Валентина Погребна і Тамара Дмитренко) майже набрали рекомендовану кількість населення на обслуговування та закінчують підписну кампанію.

Повідомляємо для населення: чим раніше Ви прийдете до Центру з метою підписання декларацій на медоб-слуговування, тим більший ви-бір з лікарів Ви матимете.

Валентина АНДРОН, головний лікар Канівського ЦПМСД