З 20.07.2020 року забір крові для проведення біохімічного дослідження буде проводитися у стаціонарному відділенні ЦРЛ

З 20.07.2020 року забір крові для проведення біохімічного дослідження проводитися в КНП «Канівський ЦПМСД» не буде. Ця послуга не входить та ніколи не входила до базового пакету медичних послуг, який надає первинна ланка, тобто наш Центр. У нашому Закладі ви можете здати базові аналізи такі, як: загальний аналіз крові та сечі, визначити рівень цукру в крові та холестерин. Що стосується забору крові та власне кажучи проведення біохімічного дослідження, то ця функція покладена на заклади вторинного рівня надання медичної допомоги, тобто ЦРЛ.

Ми звернулися листом до КНП «Канівська ЦРЛ» з питанням: куди направляти пацієнтів на забір крові для проведення біохімічного дослідження та отримали відповідь, що для проведення забору на біохімічне дослідження пацієнта необхідно направляти в стаціонарні відділення ЦРЛ. Лист докладаємо.

Враховуючи вищевикладене, ще раз повідомляємо, що з 20.07.2020 року забір крові для проведення біохімічного дослідження в кабінеті 103 Канівської амбулаторії відбуватися не буде, як власне кажучи ні в якому іншому кабінеті нашого Центру.

Дякуємо за ваше розуміння. Будьте здорові.

Previous Article
Next Article