Виявляється людське життя коштує не так вже і дорого, всього на всього 26775 грн.

Виявляється людське життя коштує не так вже і дорого, всього на всього 26775 грн.

Саме цю суму ми маємо сподівання зібрати з вашою допомогою.

Для чого нам ці кошти?

Для придбання дефібрилятора в Канівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Лікарі, звичайно роблять все, аби врятувати життя людині в якої стався серцевий напад, але ж лікарі далеко не Боги, і без відповідного медичного обладнання, на превеликий жаль, не завжди вдається врятувати людське життя, якби сильно ми цього не хотіли.

Минулого року прямо на порозі нашої амбулаторії помер чоловік працездатного віку, якого можна було б врятувати за допомогою автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Звичайно працівники викликали бригаду швидкої медичної допомоги, розпочали робити закритий масаж серця та штучне дихання, але шанси були нерівні, і без ранньої дефібриляції, – все закінчилося трагічно.

Щодня до наших лікарів на прийом приходить близько 700 осіб, і велика частина цих людей мають проблеми з серцем. Де гарантія того, що когось із них, вже завтра, не доведеться рятувати із лав смерті, і як би сумно це не звучало, але рятувати немає чим.

А буває так, що відлік йде на хвилини, і рятувати життя необхідно тут і зараз, про це ми теж подумали, і вирішили, як тільки нам вдасться зібрати кошти на придбання дефібрилятора, ми відразу розпочнемо серію мастер-класів для наших відвідувачів, щоб кожний міг врятувати життя чиєїсь мами чи тата.

Рання дефібриляція – рятує життя, і тому ми просимо всіх, хто може долучитися до збору коштів, на придбання дефібрилятора, зробити це, – адже кожна гривня важлива. Нам необхідно до 30 листопада 2021 року зібрати мінімум 26775 грн! В разі успішного збору, – ця сума буде подвоєна завдяки БФ «МХП-ГРОМАДІ», і тоді ми зможемо придбати автоматичний зовнішній дефібрилятор, який вже завтра може врятувати чиєсь життя!

Ми просимо вас підтримати цей проєкт, шляхом перерахування коштів на наш благодійний рахунок

Комунальне некомерційне підприємство «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської міської ради Черкаської області

код ЄДПРОУ 38682646

КБ ПриватБанк – р/р UA273052990000026001031602769

Призначення платежу – на придбання дефібрилятора

Дякуємо всім хто допоможе зібрати необхідну суму, перерахувавши кошти на благодійний рахунок або ж розповівши про цей проєкт – своїм друзям, знайомим, поширивши інформацію в соціальних мережах, будь яка допомога нам важлива та необхідна.

Previous Article
Next Article