Вчора відбулося урочисте відкриття відремонтованого фельдшерського пункту в селі Озерище

На відкритті були присутні: голова Ліплявської ОТГ Сергій Геращенко, директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова, фельдшер та громада села.

Сергій Геращенко у своєму вступному слові наголосив, що відкриття оновленого фельдшерського пункту – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців с. Озерище, а Наталія Горьова в свою чергу зазначила, що спільними діями можливо вирішити будь-яке питання та подякувала Сергію Валентиновичу за активну позицію в сфері охорони здоров’я, за підтримку та за допомогу в проведенні ремонту.

Урочисте перерізання символічної стрічки ознаменувало відкриття відремонтованого фельдшерського пункту.

З нагоди відкриття відремонтованого приміщення для громади села був проведений медичний захід: мешканці с. Озерище мали змогу виміряти артеріальний та очний тиск, перевірити рівень цукру в крові та дізнатися відповіді на всі актуальні питання з приводу їхнього здоров’я.

Ми дуже дякуємо всім хто прийшов на захід, всім хто підтримує медицину на селі, адже здоров’я нашого населення, а особливо сільських жителів завжди знаходиться для нас в пріоритеті.

Ще раз дякуємо голові Ліплявської ОТГ Сергію Геращенку, за тещо разом ми можемо все і навіть більше для покращення медицини на селі!