Участь у тренінгі «Роль медичного працівника в системі захисту дітей. Реагування на випадки насильства»

04.11.2019 року медичним працівникам Канівського центру первинної медико-санітарної допомоги, випала гарна нагода прослухати тренінг «Роль медичного працівника в системі захисту дітей. Реагування на випадки насильства». За цю можливість ми надзвичайно вдячні Міжнародній громадській організації “МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ І ЛІДЕРСТВА”, та зокрема тренінг-менеджеру Анастасії Василевич.

Нам дуже пощастило, що нашим тренером сьогодні стала Вікторія Веренич, яка чесно і відкрито розповіла про надзвичайно важливу тему не тільки для лікарів, а й для суспільства в цілому, якою часто нехтують та закривають на неї очі, а саме на дитяче насильство.

Ми дуже сподіваємося, що пройшовши цей тренінг та здобувши нові знання наші лікарі зможуть допомогти тим дітям, які потерпають від домашнього насильства і потребують допомоги.

В нас є велика надія, що таких дітей з кожним роком ставатиме все менше, і дорослі будуть більш уважними до проблем дітей, і не дозволятимуть, ані собі, ані іншим кривдити їх, як то морально, або фізично.

Previous Article
Next Article