Тримаємося! Трудимося! Перемагаємо!

Сьогодні такий сонячний день, і це прекрасно. Знаєте, в період війни, вчишся цінувати прості речі, які до цього здавалися звичайними та непомітними. Сонце та й сонце, і що з того? А сьогодні, вже інша справа, сонце – надія на перемогу, сонце і трішки тепла – привід зібратися колективом щоб очистити природу від непотрібного, щоб зробити навколо себе красу, попрацювати на землі, яка давала, нашим пращурам козакам, сили.

Зібратися разом в неформальній обстановці, де немає лікарів, немає медичних сестер, секретарів, статистиків, бухгалтерів і так далі, а є просто Ніна, яка вболіває всім серцем за Україну, і тому взяла до рук граблі, щоб зробити шматочок рідної землі ще прекраснішим, є Наталія, яка хоче об’єднати всіх, бо в єдності наша сила, і тому об’єднала колектив заради гарної справи, є Світланка, яка завжди готова допомагати, ви тільки попросіть, і вона вже тут, є Іринка, якій будь який генерал позаздрить в умінні керувати, є всі ми, ті хто хочуть перемоги, і безмежно вірять, що невдовзі це станеться, тому готуються її зустрічати в красі рідного краю.

Та й взагалі, єднання з людьми, з природою з її мешканцями – це як окремий вид медитації. Бути живим в живому світі означає з кожним днем не втрачати, а набирати силу. Силу, яка об’єднує. Силу, яка перемагає.

Тримаємося! Трудимося! Перемагаємо!

Previous Article
Next Article