Стартував Всесвітній тиждень імунізації

Стартував Всесвітній тиждень імунізації, покликаний підвищити обізнаність про важливість щеплень для профілактики інфекційних захворювань серед дітей та дорослих.

Особливо це важливо під час війни, адже в умовах антисанітарії, скупчення людей, ускладненого доступу до чистої води та якісних продуктів ризики передачі інфекцій значно зростають. І тільки вакцинація в таких умовах може зберегти здоров’я та життя, тому про це слід подбати в одну з перших черг:

Якщо ви в безпеці (в Україні чи за кордоном), знайдіть час та можливість проконсультуватися з лікарем щодо вакцинації, відповідно до Календаря щеплень та можливих ризиків для вас та ваших дітей.

Якщо ви плануєте евакуюватися за кордон і маєте в розпорядженні кілька днів, подбайте про вакцинацію тут, в Україні – це буде простіше, адже у вас та вашого лікаря на руках є усі необхідні медичні документи, а щеплення відповідно до Календаря в Україні безоплатні.

Пам’ятайте, що ви можете проконсультуватися з лікарем, щепити дитину та вакцинуватися самі у будь-якому регіоні України, незалежно від місця реєстрації та місця укладення декларації з лікарем.

Також нагадуємо, що під час війни та в умовах компактного проживання населення такі інфекційні захворювання як кір, краснуха, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт та COVID-19 є особливо небезпечними. Тому обов’язково захистіть себе та своїх близьких.

Previous Article
Next Article