Сьогодні ми хочемо подякувати голові Черкаської обласної ради Анатолію Підгорному

3 вересня 2020 року пан Анатолій відвідав Канівську АЗПСМ з робочим візитом, в ході якого директорка КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова розповіла про найголовніше проблемне питання, яке було не закритим ще з дня здачі в експлуатацію будівлі Канівської амбулаторії, а саме відсутність даху над внутрішнім двориком. Ця проблема завдавала немало клопоту із року в рік, а саме дощова вода потрапляла в підвал, так як був відстуній дах, що в свою чергу руйнувало приміщення. Стіни почали тріскати, здавалося б нове приміщення вже через декілька років могло б стати аварійним.

Вислухавши проблему пан Анатолій пообіцяв винайти кошти для її вирішення, тим більше що проект даху був виготовлений ще за попереднього керівника Центру, проте грошей на його втілення так і не вдавалося знайти.

І ось одного дня ми дізналися, що Анатолій Підгорний не забув про нас та здійснив свою обіцянку, а саме посприяв виділенню коштів з обласного бюджету для накриття даху.

Це була просто фантастична новина. В найкоротші терміни розпочалося будівництво, а в же сьогодні, ми з радістю повідомляємо, що дах вже на своєму законному місці, і цьогорічний сніг нам не довелося виносити з внутрішнього дворику відрами, як це було раніше.

Ми надзвичайно вдячні Анатолію Підгорному, людині слова, яка не відмахнулася від нашої проблеми, а дала можливість її вирішити.