Сьогодні 22.02.2022, пройшло навчання медичних працівників по наданню невідкладної медичної допомоги з використанням дефібрилятора

Завдяки нашим друзям, пацієнтам, в рамках проєкту «Врятувати життя може кожен» програми для некомерційного сектору Charity Match, яка впроваджувалася Zagoriy Foundation спільно з Благодійним фондом «МХП-Громаді», нам вдалося придбати такий необхідний та важливий пристрій, який рятує життя!

Дефібрилятор значно підвищує шанси виживання людини при зупинці серця, коли важлива кожна хвилина.

Насправді, автоматичні дефібрилятори це не новинка, в європейських країнах, вони, як вогнегасники, мають бути в усіх громадських місцях, адже завдяки дефібрилятору, врятувати життя під силу кожній людині.

Ми справді пишаємося тим, що маємо в своєму арсеналі дефібрилятор, вміємо та знаємо, як ним користуватися, після пройденого навчання. Звичайно, ми дуже сподіваємося, що він ставатиме нам у нагоді, якомога рідше, проте ми всі добре розуміємо, що кількість людей із серцевими захворюваннями дедалі стає тільки більше, серед наших пацієнтів їх значна кількість, і ніколи не знаєш в який момент доведеться рятувати життя, але саме в цей момент добре, коли є «зброя» для порятунку.

Ми навчилися працювати з дефібрилятором, а в подальшому проведемо заняття і для вас, щоб кожний знав, як діяти в екстреній ситуації, коли на рахунку кожна хвилина, а ціна зволіканню – людське життя!

Дякуємо Руслану Самігулліну з ТОВ «ДЕФ ГРУП» за проведене навчання, це саме той випадок, коли кожний «студент» виходив із залу з захопленими очима. Все чітко, зрозуміло та розкладено по поличках, браво.

Робимо важливе разом!

#СпільноФонд #МХП_спроможна_громада #разом_робимо_важливе #МХПГромаді #МХПГромаді_проєкти #активна_громада

Previous Article
Next Article