Конференція за результатами діяльності всіх Центрів, які брали участь в проекті USAID/UKAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»

Ось і завершився шалений рік змін, інновацій і перетворень. Участь в грантовому проекті USAID/UKAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» змінила нас, працівників достеменно.
Кошти, які виділив проект в сумі 503 тис. гривень ми заробляли щоденною працею.
Складений помісячний стратегічний план чітко виконувався: проводились тендерні закупівлі, дооснащення медичних кабінетів, було переформатовано роботу контакт-центру, кабінету щепленнь, організовувались різні заняття для персоналу, ярмарки здоров’я для населення – і цьому нас навчив проект.
Ми вдячні тренерам, які навчали нас, а ми в свою чергу цей досвід передавали іншим. В нашій практиці і в роботі з’явилися такі поняття як пацієнторієнтованість, комфорт для клієнтів, емпатія(співчуття).
Ми зрозуміли важливість стратегічного планування, складання фінансового плану і важливості залучення додаткових джерел фінансування. І цьому нас навчив проект.
На сумісних тренінгах з іншими закладами, ми зрозуміли важливість спілкування, обміну досвідом, обговорення та вирішення спільних проблем, адже період реформування не легкий, як для медиків, так і для населення. І знову ж таки, завдячуючи проекту ми будемо відкриті для всіх, кому потрібен наш досвід.
Минулого тижня пройшла конференція за результатами діяльності всіх Центрів, які брали участь в проекті, на яку також були запрошені центри первинної медико-санітарної допомоги зі всієї України.
На конференції кожен з 15 Центрів, які були учасниками проекту розповіли про свої досягнення та сильні сторони. Ми ділилися досвідом обрахунку вартості платних послуг, фінансового планування з використанням електронного інструменту INSAIT, а також про співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо оптимізації мережі закладів, які надають первинну медичну допомогу.
Хочеться наголосити, що щира комунікація, чесність, послідовність у діях приносить позитивний результат в роботі. Тільки завдячуючи тісній співпраці з головами ОТГ, РДА, районної ради, сільських рад, які думають про інтереси людей, про їх комфорт і доступність медичної послуги ми змогли покращити якість надання медичної допомоги. І хоч проект і закінчився, ми й далі продовжуємо працювати і удосконалювати роботу первинки. Дякуємо всім, хто був з нами, хто вболівав за нас і підтримував.

Previous Article
Next Article