Інформація для абітурієнтів!

Розпочинається гаряча пора для всіх абітурієнтів, і всі наші майбутні студенти, поспішають отримати невід’ємний документ, який необхідний при вступі до будь-якого навчального закладу всіх рівнів акредитації, а саме довідку форми 086/0.

Сьогодні ми вам розповімо все про цей важливий документ.

Медична довідка 086/0 має гарантувати, що абітурієнт отримав щеплення АДСМ, від поліомієліту, БЦЖ (від туберкульозу), ЖПВ (від свинки), від гепатиту В, ЖКВ (від кору), від краснухи, а також провів тест на реакцію Манту, тож в довідку вноситься вся інформація про проведені профілактичні щеплення відповідно до календаря профілактичних щеплень.

Хочемо також наголосити, що в інтересах пацієнта в медичній довідці не можна вказувати на те, що її власник має інвалідність або перебуває на обліку у певних фахівців з приводу серйозних захворювань або соціально безпечних хвороб.

Бувають уточнення, коли медична довідка 086/о дозволяє тільки якийсь певний вид діяльності або навчання, забороняючи ряд інших. І, звичайно, в цьому документі мають бути описані рекомендовані обмеження фізичного навантаження, якщо такі є.

Форма № 086/о видається лікарями КНП «Канівський ЦПМСД» (педіатром, лікарями загальної практики – сімейними лікарями) після завершення ними повного обстеження і винесення висновку щодо професійної придатності.

Необхідні заключення наступних спеціалістів вторинного рівня надання медичної допомоги в КНП «Канівська ЦРЛ» Канівської районної ради: хірург, невропатолог, окуліст, отоларинголог, рентгенолог, завіряються особистими печатками, штампами-кліше і підписом.

Зверніть увагу, що результати лабораторних досліджень, які проведені більше як за місяць, а флюорографічного більше ніж один рік до дати видачі довідки, не дійсні.

Важливим для заповнення документа є позначка про флюорографію, яка проставляється спеціалістом КНП «Канівська ЦРЛ» Канівської районної ради. У кінцевому рахунку, допуск до навчання неможливо собі уявити без переконливих доказів відсутності туберкульозу.

Форма № 086/о засвідчується підписом лікаря КНП «Канівський ЦПМСД», який її заповнив, та керівником закладу, проставляється дата видачі, завіряється печаткою закладу і видається на руки абітурієнту.

Форма № 086/о зберігається в навчальному закладі протягом трьох календарних років.