ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ДИТИНИ!

Грудне молоко повністю забезпечує потреби дитини першого півріччя життя в рідині та поживних речовинах. Всесвітньою організацією охорони здоров’я рекомендовано продовжувати грудне вигодовування щонайменше до досягнення дитиною дворічного віку.

Грудне молоко матері є унікальним натуральним продуктом харчування для новонароджених: немовля отримує поживні речовини та вітаміни, а для захисту від хвороб також і антитіла. Грудне вигодовування сприяє сенсорному та пізнавальному розвитку немовляти, а також закладає основу для подальшого інтелектуального розвитку.

Розуміючи важливість даного питання ми вирішили відкрити кімнату для грудного вигодовування в нашому Центрі. Відтепер при плановому огляді Вашої дитини Ви зможете з легкістю погодувати дитину, змінити підгузок чи просто відпочити в спеціально відведеній для цього кімнаті.

Сподіваємося, що ця інформація потішить Вас, бо ми надзвичайно щасливі та горді тим, що нарешті змогли відкрити кімнату для грудного вигодовування для наших відвідувачів.

P.S. В кімнаті є все необхідне для зміни підгузка чи підігріву пляшечки.

Previous Article
Next Article