До Центру завітали депутати Канівської міської ради та заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова

Сьогодні, 05.02.2021 року до КНП «Канівський ЦПМСД» завітали депутати Канівської міської ради та заступник Канівського міського голови Тетяна Жівотова для більш детального ознайомлення з роботою Центру. Директор Центру – Наталія Горьова, розповіла нашим гостям про основні аспекти функціонування Центру- починаючи від джерел фінансуванням і закінчуючи сервісом в закладі.

Також пані Наталія розповіла про наболілу проблему, яку ми постійно піднімаємо, а саме нестача лікарів в Центрі, та шляхи її вирішення.

Разом згадали і про головний виклик 2020 року для всіх наших працівників – COVID-19, на черзі маємо наступний – ВАКЦИНАЦІЯ від коронавірусної інфекції.

По завершенню обговорення роботи КНП «Канівський ЦПМСД», нашим гостям провели екскурсію по закладу та показали досягнення за минулі роки наочно, також показали і проблематичні моменти, які виникають в процесі роботи Центру.

Загалом зустріч пройшла на мажорній ноті, всі залишилися задоволені її результатами, і домовилися про подальшу плідну співпрацю.

Previous Article
Next Article