19 грудня виповнилось 5 років Канівському центру первинної медико-санітарної допомоги

30000 мешканців м. Канева, Канівського району, Ліплявської та Степанецької ОТГ вже обрали свого лікаря, тобто 70% від наявного населення.

В червні цього року КНП «Канівський ЦПМСД» в першій хвилі уклав договір з Національною службою здоров’я України за програмою медичних гарантій для первинної медичної допомоги та перейшов на капітаційні виплати.

Однією з пріоритетних цілей закладу є звільнення від перевантаження другого та третього рівнів надання медичної допомоги, тобто Канівської районної лікарні та обласних лікувально-профілактичних закладів.

Мережа лікувально-профілактичних підрозділів Центру складається із 7 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини, до складу амбулаторій входять фельдшерсько-акушерські та фельдшерські пункти.

В 2017 – 2018 роках за кошти району була проведена значна робота по оснащенню лікувально-профілактичних підрозділів Центру необхідним медичним та немедичним обладнанням, а також забезпеченням кожного лікаря комп’ютерною технікою (комп’ютером, принтером, сканером), підведено мережу Інтернет в сільські амбулаторії та ФП. Завдяки народному депутату України Владиславу Голубу 10 фельдшерських пунктів забезпечено комп’ютерами.

В Канівській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини облаштовано лабораторію, за районні кошти придбано: автоматичні аналізатори крові та сечі, спірограф та фотометр, тести і реактиви. В Центрі безкоштовно проводяться дослідження на гепатити, тропоніни, вагітність, ВІЛ, загальний аналіз крові та сечі, визначення рівня глюкози в крові та холестерину. З інструментальних методів: електрокардіографія та вимірювання артеріального тиску. Запроваджено електронний запис на прийом до лікаря, облаштовано місце для візків, організовано роботу чергового кабінету з надання первинної медичної допомоги у вихідні та святкові дні.

На сьогодні в системі «Електронне здоров’я» зареєстровано 25 лікарів загальної практики-сімейної медицини та 1 педіатр, Бучацький Василь, Василенко Любов, Сас Тамара, Дмитренко Тамара, Вілецька Наталія уклали оптимальну кількість декларацій та завершили підписну кампанію. Всі інші лікарі готові укласти з Вами декларацію

Головний лікар КНПКанівський ЦПМД В.А. Андрон