Сьогодні, 07.04.2021, відзначається Всесвітній День здоров’я!

Цей день сьогодні як ніколи важливий для світового суспільства в умовах пандемії СОVID-19.
День здоров’я у 2021 році повинен стати днем надії, днем віри у перемогу нашого суспільства над епідемію СОVID-19.

Нажаль в умовах епідемії профілактиці захворювань приділяється все менше уваги. Інформаційні компанії проти тютюнопаління, вживання алкоголю, покращення рухової активності та здорового харчування просто губляться на фоні новин про коронавірус.

Єдиним правильним шляхом до подолання цих проблем є вакцинація, та дотримання карантинних вимог. Для збереження здоров’я варто зважити всі «за та проти» і прийняти ці умови як «правило життя», тоді ми швидко подолаємо епідемію, забезпечимо колективний імунітет та будемо іти у напрямку збільшення середньої тривалості життя.

Головним пріоритетом кожної людини має бути –ЗДОРОВ’Я, про яке ми так часто забуваємо дбати, проте вже сьогодні ми можемо приділити йому більше уваги.

Здоров’я – це не тільки відсутність коронавірусу в організмі чи антитіл до нього, це й рухова активність, яка стала значно обмеженою в умовах карантину, здорове харчування яке багато в чому залежить від якості продуктів та шляхів приготування, вакцинація від інших інфекційних захворювань таких як, дифтерія, кір, гепатит В, тощо. Здоров’я це також наш психічний стан адже здоров’я душі має великий вплив на здоров’я тіла.

До речі, в День здоров’я маємо для вас 10 порад, які допоможуть почуватися трішки краще!

БІЛЬШЕ ВОДИ – МЕНШЕ АЛКОГОЛЮ
БІЛЬШЕ ОВОЧІВ – МЕНШЕ М’ЯСА
БІЛЬШЕ ФРУКТІВ – МЕНШЕ ЦУКРУ
БІЛЬШЕ ЖУВАТИ – МЕНШЕ ЇСТИ
БІЛЬШЕ СПРАВ – МЕНШЕ СЛІВ
БІЛЬШЕ ДАВАТИ – МЕНШЕ СТРАЖДАТИ
БІЛЬШЕ СПАТИ – МЕНШЕ ПЕРЕЖИВАТИ
БІЛЬШЕ ПІШКИ – МЕНШЕ ЗА РУЛЕМ
БІЛЬШЕ СМІХА – МЕНШЕ ЗЛОСТІ

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

 

Previous Article
Next Article