Ми зіткнулися з таким запитанням,- чи діє одна укладена декларація на всю сім’ю?

Ми зіткнулися з таким запитанням,- чи діє одна укладена декларація на всю сім’ю?

Відповідь на це питання – НІ.

Хочемо пояснити, що декларація з сімейним лікарем має бути укладена в кожного члена сім’ї окремо, а не лише в одного. Медична допомога надається лише тій особі, у якої є укладена декларація, так само і претендувати на рецепти, для отримання безкоштовних ліків, може лише людина на чиє ім’я укладена декларація. Тому хто вважав інакше, а саме, що лише один з членів сім’ї може укласти декларацію з сімейним лікарем, а отримувати медичні послуги вся сім’я,- то це не правда.

Повторюємо ще раз, що в кожного з членів сім’ї має бути укладена декларація з лікарем.

Для укладення індивідуальної декларації вам необхідно при собі мати оригінали документів, що посвідчують особу пацієнта та/або законного представника пацієнта, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

Зверніть увагу:

Для осіб, які досягли 14 років при собі необхідно мати один з таких документів:

  • паспорт громадянина України;
  • тимчасове посвідчення громадянина України;
  • посвідку на постійне проживання в Україні;
  • посвідчення біженця;
  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Для осіб, які не досягли 14 років:

  • свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження, виданий компетентними органами іноземної держави;
  • документи, що посвідчують особу та повноваження одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником пацієнта.

Якщо людина через релігійні переконання відмовилась від прийняття РНОКПП, повідомила про це відповідний контролюючий орган та має відмітку у паспорті, тоді замість облікової картки платника податків в електронну систему охорони здоров’я завантажується копія сторінки паспорту з такою відміткою.

Перевірте чи є у вас укладена декларація з лікарем, якщо виявилося, що ви ще її не уклали, тоді завітайте до нашого закладу та оберіть свого лікаря.

Будьте здорові.

Телефон контактного центру 0800-218-424 (телефон безкоштовний як з мобільного так і з стаціонарного).