Декілька дієвих порад, як повернутися до звичного життя після новорічних свят

Шановні наші відвідувачі, сподіваємося що ви гарно відсвяткували Новий рік в родинному колі.

Маємо для вас декілька дієвих порад, як повернутися до звичного життя після новорічних свят.

1. Перш за все, не хапайтеся за купу справ одночасно, не намагайтеся все зробити сьогодні, натомість розподіліть роботу на декілька днів. Входьте в свій ритм плавно, підвищуйте навантаження поступово.

2. Обмін свіжими враженнями з колегами допоможе подолати стрес від різкої зміни діяльності з відпочинку на роботу. Поступово від вражень переходьте, в розмові, до робочих планів.

3. Дихайте глибше. Як би банально не звучало – збагачуйте свій організм киснем. Якщо є така можливість, йдіть на роботу і з роботи пішки, гуляйте в обідню перерву – це додасть енергії.

4. Дотримуйтеся післясвяткової дієти: не перевантажуйте втомлений після святкових застіль організм жирним і солодким, віддайте перевагу здоровій їжі: овочам, фруктам і іншим корисностям. Також варто згадати про заняття спортом, як відомо, завдяки спорту в нашому організмі виробляється гормон радості.

5. Робіть невеликі перерви, по 10 хвилин кожні 2 години, але не тільки на каву, а й на зарядку: розімніть втомлені руки і ноги, дайте відпочинок спині.

6. Оберіть собі заняття до душі, вибір нині просто величезний, до прикладу: йога, сауна, масаж – це може стати також і психологічним розвантаженням у перші стресові робочі дні.

7. Почніть планувати наступну відпустку. Плавно увійти в робочий графік і не засмучуватися, що свята закінчилися, психологічно легше при думці, що, наприклад, через два місяці вас також чекає відпочинок.

8. Не забуваємо про сон. За період свят, наші часи бадьорості та відпочинку трішки змістилися, саме час це виправляти. Намагайтеся лягати та вставати кожного дня в один той самий час.

9. Допоможіть іншим. Можливо ваші колеги потребують вашої уваги та підтримки. Допомагаючи іншими ми стаємо трішки щасливішими.

І найголовніше, ми самі робимо себе щасливими, прислухайтеся до себе та до своїх потреб, знаходьте щастя та віддушену у дрібничках, щасливого вам 2021 року.