4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

А ви знали, що в третині випадків раку можна було б запобігти.

Проте щороку в Україні, як і в усьому світі, кількість випадків раку тільки зростає. ​

Що ж треба зробити, аби не втрапити в лапи раку?

Перш за все, відмовтеся від паління та вживання алкоголю.

Відмовившись від паління, ризик захворювання на рак зменшується на 70%, як гадаєте це вагома причина, аби кинути цю пагубну звичку, на нашу думку ТАК.

Щодо алкоголю, ви ж певно знаєте, що безпечної для здоров’я дози алкоголю взагалі не існує. Але існує пряма залежність ризику раку від доз алкоголю: що більше спиртних напоїв ви вживаєте, то вищим стає ризик раку, пам’ятайте про це коли на вечірці потягнетеся за черговим бокалом вина, домовилися.

Пам’ятаєте, цей лозунг з дитинства: в здоровому тілі – здоровий дух! І це дійсно так, не забувайте піклуватися про своє тіло, регулярні фізичні навантаження, підтримка здорової ваги, до речі раніше ми вже писали, як її розрахувати, правильно харчуйтеся, і все у вас буде ок. Наше тіло – наш храм, не забувайте піклуватися про свій храм.

Не даремно, француженки так яро захищають свою шкіру від ультрафіолету, адже сонячне випромінювання, провокує всі основні типи раку шкіри – різні види карциноми та меланому. Влітку обов’язково викристовуйте сонцезахисні засоби, які захистять шкіру від пагубного впливу.

І на останок, не забувайте здійснювати профілактику інфекційних хвороб, а також не нехтуйте періодичними профілактичними оглядами.

Більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях. Так, наприклад, рак молочної залози  на I стадії виліковний у 95% жінок, але на жаль, цей діагноз ставлять здебільшого на ІІІ або IV стадіях.

Бережіть себе, піклуйтесь про себе та будьте здорові!

Previous Article
Next Article