Подяка заступниці голови Черкаської ОДА Ларисі Кошовій
Завершення робочого тижня видалося для нас надзвичайно приємним, і ось чому. Ми справді, дуже старалися щоб якомога більше людей змогли отримати щеплення від COVID-19 в найкоротші терміни, бо весь колектив Центру горить єдиною ціллю, а саме- провакцинувати максимальну кількість людей, Читати далі



